תלבושות לחינה

בעמוד זה ישנם 183 תלבושות חינה שונות מתוך המגוון העצום שלנו:

תלבושות לחינה בסוליקה

לסוליקה תלבושות חינה והפקת אירועים אותנטיים יש מבחר תלבושות לחינה שבודדים יכולים להתגאות בשכמותו. אנו מודעים לכך שמרכז הערב הם התלבושות לחינה של החתן והכלה ולכן משקיעים בקפידה ביבוא של השמלות המדהימות ביותר- אותנטיות ומיוחדות, עם רקמות עבודת יד, בדים איכותיים והתאמה אישית למידות החתן והכלה. כל כל זוכה ליחס אישי ומפנק, מגיעה ליום מדידות ובחירת קולקציה של שלוש הופעות לערב כסטנדרט.

 

מגוון התלבושות לחינה

מגוון התלבושות לחינה של סוליקה נועד להתאים לכל כלה: בכל הצבעים, בכל הסגנונות, מכל סוגי הבדים והגזרות, לכלות צנועות, למלווים, להורים, לאחים ולאורחים. שלל כפתנים, שמלות, כובעים, תלבושות ואביזרים שפשוט חייבים לבוא ולראות כדי להרגיש ולהבין. אנחנו מחכים לכם.

חינה סוליקה- תלבושות לחינה והפקת אירועים אותנטיים היא אחת החברות בעלות המגוון הגדול ביותר בארץ. התלבושות שלנו נבחרות בקפידה, מטופלות ומתוחזקות באהבה, מותאמות אישית לכל לקוח- עם הרבה חום, אהבה ואכפתיות.

 

תלבושות אורחים לחינה ואביזרים נלווים לתלבושות לחינה

יש לנו שפע תלבושות ייחודי לא רק לכלה- אלא גם לחתן, למשפחה הקרובה ולאורחים. עם התכשיטים לחינה, והציוד הנלווה שלנו אנחנו יוצרים חבילה שלמה שבעזרתה אנו מבטיחים חוויה אותנטית, יחודית ובלעדית.

חינה סוליקה עובדת בשיתוף פעולה עם מותג התכשיטים היוקרתי SAGA בבעלותה של שגית רביבו.